Zmarł Sławomir Świstek 😢.

W dniu dzisiejszym dotarła do nas bardzo przykra i smutna zarazem wiadomość 😢, po długiej chorobie, w wieku 53 lat odszedł od nas wychowanek naszego klubu, były zawodnik ale przede wszystkim świetny kolega Sławomir Świstek 😢.Wielu zawodników grających w Skawie końcem lat 80-tych z pewnością świetnie go pamięta. Po odejściu z naszego klubu swoją karierę kontynuował w I ligowym klubie (dziś Ekstraklasa) GKS Szombierki Bytom w których występował w latach 1988-1997 oraz nie co później. Doskonale pamiętam jak klubowym autokarem udaliśmy się do Krakowa na mecz Wisły z Szombierkami aby głośno dopingować Sławka z trybun😢. Jeszcze niespełna 2 lata temu mogliśmy się spotkać i porozmawiać na naszym stadionie ponieważ często nas odwiedzał. W swojej przygodzie z piłką Sławek miał możliwość reprezentowanie barw między innymi takich klubów jak Wigry Suwałki, UNIA Skierniewice, KS Pelikan Łowicz czy LKS Jedność Strzyżowice. Następnie swoją wiedzę i umiejętności piłkarskie przekazywał młodszym adeptom, jako trener. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI 🟢🔴💚❤️‼️SŁAWEK BĘDZIEMY O TOBIE NA ZAWSZE PAMIETAĆ‼️ RIP