Zmar艂 S艂awomir 艢wistek 馃槩.

W dniu dzisiejszym dotar艂a do nas bardzo przykra i smutna zarazem wiadomo艣膰 馃槩, po d艂ugiej chorobie, w wieku 53 lat odszed艂 od nas wychowanek naszego klubu, by艂y zawodnik ale przede wszystkim 艣wietny kolega S艂awomir 艢wistek 馃槩.Wielu zawodnik贸w graj膮cych w Skawie ko艅cem lat 80-tych z pewno艣ci膮 艣wietnie go pami臋ta. Po odej艣ciu z naszego klubu swoj膮 karier臋 kontynuowa艂 w I ligowym klubie (dzi艣 Ekstraklasa) GKS Szombierki Bytom w kt贸rych wyst臋powa艂 w latach 1988-1997 oraz nie co p贸藕niej. Doskonale pami臋tam jak klubowym autokarem udali艣my si臋 do Krakowa na mecz Wis艂y z Szombierkami aby g艂o艣no dopingowa膰 S艂awka z trybun馃槩. Jeszcze niespe艂na 2 lata temu mogli艣my si臋 spotka膰 i porozmawia膰 na naszym stadionie poniewa偶 cz臋sto nas odwiedza艂. W swojej przygodzie z pi艂k膮 S艂awek mia艂 mo偶liwo艣膰 reprezentowanie barw mi臋dzy innymi takich klub贸w jak Wigry Suwa艂ki, UNIA Skierniewice, KS Pelikan 艁owicz czy LKS Jedno艣膰 Strzy偶owice. Nast臋pnie swoj膮 wiedz臋 i umiej臋tno艣ci pi艂karskie przekazywa艂 m艂odszym adeptom, jako trener. CZE艢膯 JEGO PAMI臉CI 馃煝馃敶馃挌鉂わ笍鈥硷笍S艁AWEK B臉DZIEMY O TOBIE NA ZAWSZE PAMIETA膯鈥硷笍 RIP