Nabory

PASJATRENINGROZWÓJ – Dołącz do Akademii Skawy!

Akademia Piłkarska Skawa Wadowice prowadzi ciągły nabór chłopców i dziewczynek w wieku 4 – 6 lat do Piłkarskiego Przedszkola oraz drużyny Skrzatów.
Zapraszamy na dwutygodniowe darmowe treningi w sumie to 4 sesje po 1 godzinie, na których możesz sprawdzić jak pracują nasi trenerzy i jaka panuje atmosfera na zajęciach.

Dlaczego Akademia?

Rozwijamy i promujemy młodzieżową piłkę nożną w regionie oraz sąsiednich gminach.

Zapewniamy odpowiednie warunki do prawidłowego, długofalowego i nowoczesnego szkolenia.

Wychowujemy przyszłych zawodników, którzy będą reprezentować drużynę aż do wieku juniora starszego (WYSZKOLENIE KOMPLEKSOWE).

Motywujemy do osiągania wysokich wyników przez naszych zawodników w szkole.

Wymagamy aby sukcesy na boisku szły w parze z wynikami w nauce.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Dzwoń lub napisz! Szczegóły na ulotce ⤵️⤵️⤵️

Potrzebujesz więcej informacji zajrzyj tutaj: Regulamin, Opłaty, Sklep.

Chcesz by twoje dziecko spróbowało sił w innej dyscyplinie? Zapraszamy do kontaktu z trenerami innych naszych sekcji.

SIATKÓWKA:

Marcin Merak – +48 792 340 285