KLUB 100

Nasz klub dużymi krokami wraca na należne mu miejsce w hierarchii sportu lokalnego. W każdej z
czterech dyscyplin uprawianych w naszym klubie, w ostatnich latach notujemy progres!

Drużyna seniorów piłki nożnej właśnie wywalczyła awans do ligi okręgowej, a według naszych założeń jest to tylko przystanek do walki o IV ligę. W powstałej 2 lata temu Akademii Piłkarskiej szkoli się ponad 160 zawodników i zawodniczek, a wyznacznikiem dobrej pracy szkoleniowej jest Złoty Certyfikat PZPN.

Drużyna koszykarzy po raz pierwszy w historii walczyła w finale o awans do II ligi. Sekcja tenisa stołowego
odnosi sukcesy na poziomie wojewódzkim, dwie drużyny tej sekcji wywalczyły awans odpowiednio do II i IV ligi! Dodatkowo nasi młodzi zawodnicy i zawodniczki odnoszą sukcesy indywidualne na arenie ogólnopolskiej. Po kilkuletniej przerwie odrodziła się żeńska sekcja siatkówki która już w najbliższym czasie wystartuje w rozgrywkach III ligi..

Chcesz być częścią tego jednego z najstarszych klubów w Polsce i przyłożyć swoją cegiełkę do jego działalności?

Wstąp do „Klub 100”. W najbliższym czasie ukaże się limitowana seria kart kibica.
Comiesięczna wpłata na rzecz ukochanego klubu pozwoli Ci należeć do tego wyjątkowego grona.

JAK TO ZROBIĆ ??

1/ ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KLUBU 100 SKAWA WADOWICE

2 / WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ CZŁONKA KLUBU 100 SKAWA WADOWICE ORAZ
ODEŚLIJ JĄ NA ADRES