Sklep

Przedstawiamy ofertę sprzętu treningowego dla Akademii Piłkarskiej SKAWA. Oferta została przygotowana przy współpracy z firmą Magic Sport która jest głównym dystrybutorem i spersonalizowana specjalnie dla nas.

Zostając członkiem Akademii należy zamówić Pakiet Startowy, który jest niezbędny do uczestnictwa w zajęciach treningowych oraz należy zaopatrzyć się w odpowiednie obuwie:
– hala sportowa: halówki lub turfy
– boisko typu Orlik: turfy
– boisko trawiaste: korki typu lanki lub turfy.

Wymagamy również aby do 3 miesięcy od wstąpienia do klubu zaopatrzyć się w dres klubowy. Pozostałe akcesoria pozostawiamy do wyboru opiekunom.

Zamówienia można składać bezpośrednio u trenerów grup lub u Dyrektora Akademii Józefa Jabłońskiego pod nr tel. 507 073 518, podając rozmiar wg tabeli rozmiarów poniżej.

Zachęcamy również do zakupu gadżetów klubowych. Uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na działalność statutową klubu. Zamówienia prosimy kierować mailowo na adres: marketing@mksskawawadowice.pl

Kubek – 20 zł.
Szal 30 zł.