Udana sobota dla seniorów i juniorów Skawy.

Do udanych mogą zaliczyć tę sobotę drużyny juniorów oraz seniorów Skawy. Obie drużyny zgarnęły po 3 punkty na własnym terenie.

MKS SKAWA WADOWICE – LKS BRZEZINA OSIEK 6:2 (4:0)  ( I LIGA JUNIORÓW STARSZYCH)

Najpierw o 11:30 juniorzy rozpoczęli na własnym boisku zmagania w 3 kolejce I ligi juniorów starszych. Ich przeciwnikiem była drużyna z Osieka – LKS Brzezina Osiek. Wynik juz w 2′ otworzył niesamowity dzisiaj na boisku Bartłomiej Dyrcz, który trafiał w tym meczu aż pięć razy. Jedna bramkę dołożył Szymon Wiktor. Gościom udało się dwukrotnie trafić do naszej bramki. Ostatecznie nasza drużyna juniorów wygrała 6:2. Podczas tego meczu mogliśmy zobaczyć aż trzech debiutantów. Od początku na boisku pojawił się z numerem 8 Kacper Łęczyński. W 46′ zameldował się z numerem 27 Roch Drapa, zmieniając na boisku Przemka Meresa. W 80′ za Andrzeja Babinskiego, z numerem 4 na plac wszedł Zygmunt Czechura.

Skład:

1. Przemysław Meres (46′ Roch Drapa)
9. Dawid Morkisz (C)
15. Szymon Cholewa
16. Karol Mirowski
3. Mateusz Wiktor
7. Kacper Paluchowski
6. Konrad Frączek
8. Kacper Łęczyński
10. Szymon Wiktor
11. Andrzej Babiński (80′ Zygmunt Czechura)
14. Bartłomiej Dyrcz

 

MKS SKAWA WADOWICE – ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 4:2 (4:0) ( A KLASA)

Punktualnie o godzinie 15:00 swój mecz rozpoczęli na swoim boisku seniorzy Skawy, mierząc się w 6 kolejce klasy A z Zarkiem Barwald Górny. Podobnie jak juniorzy, wynik w 2′ spotkania otworzył Karol Karcz. Wynik na 2:0 w 4′ podwyższył Daniel Mleczko, który podwójnie trafiał dzisiaj do bramki przeciwnika. W 18′ sędzia prowadzący to spotkanie podyktował rzut karny za faul na Kowalczyku. Do piłki podszedł Marek Kuzia który pewnie wykorzystał jedenastkę. Po raz drugi na listę strzelców Daniel Mleczko wpisał się w 35′. Gościom dopiero w drugiej połowie udało się zagrozić bramce Skawy. Po błędach w obronie udało się im strzelić 2 bramki.

Po dzisiejszej wygranej 4:2 wychodzą oni na czołówkę w tabeli zajmując 2 miejsce, tuż za Sokołem Przytkowice, który wygrywa rywalizacje ze Skawą bilansem bramkowym. Oba zespoły po 6 meczach mają 16 punktów.

To 10 z rzędy mecz seniorów bez porażki.
W 7 kolejce klasy A, Skawa zmierzy się na wyjeździe ze Spytkowicami

Skład:
1. Michał Pietrzak
13. Jakub Filek
16. Przemysław Dyrcz (C)
15. Kamil Kuzia
2. Sebastian Rusin
17. Daniel Mleczko (85′)
10. Marek Kuzia
9. Szymon Żuk (60′)
6. Mateusz Mosor (75′)
7. Damian Kowalczyk (75′)
8. Karol Karcz  (60′)

Rezerwowi:
12. Grzegorz Gacur
18. Kacper Słuszniak
3. Bartłomiej Zajda (85′)
14. Patryk Mikołajek (60′)
18. Patrik Rydzewski (75′)
4. Bartłomiej Jończyk (75′)
11. Tomasz Mikołajczyk (60′)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *