Remis w Spytkowicach drużyny seniorów.

Jeden punkt „wywieźli” ze Sptkowic zawodnicy Skawy, któzy mierzyli się z Astrą w 7 kolejce klasy A.
Punktualnie o 16:00 sędzia rozpoczął zawody. Drużyna Skawy Wadowice przystąpiła do meczu w następującym składzie:

Z powodu nieobecności kapitana zespołu Przemka Dyrcz, jego miejsce zajął Patryk Mikołajek. Funkcje kapitana natomiast w tym meczu sprawował Kamil Kuzia.

Prowadzenie Skawa objęła już w 10′. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Marka Kuzi, bramkarz wypiąstkował piłkę, a ta tafiła pod nogi Damiana Kowalczyka, któremu pozostało trafić w bramkę.

Z powodu kontuzji, boisko w 70′ musiał opuścić Szymon Żuk. Na jego miejsce wszedł Bartłomiej Jończyk.
Wyrównanie padło w 70′. Sędzia podyktował rzut karny, za zagranie ręką w polu karnym Marka Kuzi. Zawodnik drużyny gospodarzy pokonał bramkarza z 11 metrów.
Wynik pomimo kilku dobrych i klarownych sytuacji ze strony gości nie zmienił się do końca meczu.

Już w najbliższej kolejce klasy A (8 kolejka), nasza drużyna zmierzy się na własnym boisku z Jałowiec Stryszawą. Mecz odbędzie się w niedzielę 24.09 o godzinie 16:00.

Żółte kartki: Żuk, Rusin, Filek, Karcz

Sytuacja w tabeli po 8 kolejkach:

MIEJSCE. Drużyna – Rozegranych meczy – Punkty – Zwycięstwa – Remisy – Porażki

1. Sokół Przytkowice – 7 – 19 – 6 – 1 – 0