Juniorzy rozpoczęli ligę przegraną.

Juniorzy Skawy Wadowice w sobotę 02.09 podejmowali na wyjeździe LKS Bulowice. Był to mecz drugiej kolejki I ligi juniorów starszych. W 15′, po dobrym zagraniu Konrada Frączka wynik otworzył Bartłomiej Dyrcz(Skawa), pokonując lobem bramkarza gospodarzy. Wynik na 2:0 podwyższył w 25′ Szymon Wiktor. W 33′ czerwona kartkę otrzymał Michał Gracjasz który faulowal zawodnika wychodzącego na klarowna sytuacje. W 40′ strzelanie rozpoczęli gospodarze, którzy wykorzystali grę w przewadze jednego zawodnika. Do końca meczu strzelili oni 5 bramek (40′, 73′, 80′, 85′, 90′).

SKŁAD :
1. Przemysław Meres
9. Dawid Morkisz (C)
15. Szymon Cholewa
8. Michał Gracjasz
11. Andrzej Babiński
7. Kacper Paluchowski
16. Karol Mirowski
6. Konrad Frączek
10. Szymon Wiktor
4. Mateusz Wiktor (46′. 4. Wiktor Osoba)
______________________
Kartki:
33′ Michał Gracjasz (Czerwona kartka)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *