Zapracowane Skrzaty.

#młodaskawa#skrzaty

✅️ W drużynie skrzatów nie ma czasu na nudę‼️

W niedzielę 21 stycznia wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez Podokręg Piłki Nożnej Wadowice. Ze względy na bardzo liczną grupę trenujących dzieci, skorzystaliśmy z możliwości wystawienia dwóch Naszych drużyn, w skład których weszło aż 16 zawodników. Oprócz Nas w turnieju udział wzięły zespoły : Astry Spytkowice, Borowika Bachowice, Wisły Łączany, Zaskawianki Wadowice oraz Grodu Grodzisko.

Natomiast w sobotę 27 stycznia udaliśmy się do Makowa Podhalańskiego na turniej „Halniak Cup” gdzie rywalizowaliśmy z drużynami : MKS Babia Góra, Naroże Juszczyn, Strzelec Budzów, Spartak Skawce, KS Bystra, Dąb Tomice oraz dwie drużyny gospodarza turnieju Halniaka Maków Podhalański.

Na podstawie turniejów w których bierzemy udział, widać że bardzo wysoka frekwencja na treningach i systematyczność chłopców przekłada się na wyraźny indywidualny postęp każdego z nich, zarówno pod względem fizycznym jak i emocjonalnym. Jest to bardzo motywujące i cieszące nas trenerów, widzących ciągły rozwój małego zawodnika 🙂.

3 lutego czeka Nas kolejny turniej. Tak więc drużyna Skrzatów nie próżnuje, a co najważniejsze świetnie się przy tym bawi 🙂💪👌

Dumni ze swoich Skrzatów trenerzy Kuba i Konrad👍😉

Nasi partnerzy:

Wadowice – tu wszystko się zaczęło

WadowiceNet Twoja Sieć

NOWATECH