Remis w Wieprzu.

W ramach 11 kolejki klasy A, nasi seniorzy podejmowali zespół Orła Wieprz. Mecz rozpoczął się o 11:00, na stadionie w Wieprzu.
Skawa przystąpiła do meczu w składzie:

12. Grzegorz Gacur
13. Jakub Filek
16. Przemysław Dyrcz (C)
11. Patryk Mikołajek (76′ Kacper Słuszniak)
15. Kamil Kuzia
10. Marek Kuzia (78′ Tomasz Mikołajczyk)
4. Bartłomiej Jończyk (65′ Daniel Mleczko)

3. Bartłomiej Dyrcz

Gra w pierwszej połowie toczyła się w środkowej części boiska. Nasza drużyna przeprowadziła kilka dobrych ataków. Klarowną sytuację do strzelenia bramki miał Damian Kowalczyk, jego strzał nogą obronił bramkarz gospodarzy.
Jeszcze przed zmianą stron gospodarze mogli wyjść na prowadzenie. Strzał z 13 metrów oddawał jeden z napastników, jednak świetną interwencją, popisał się bramkarz Skawy.
Po przerwie trener dokonał trzech zmian. W 65′ za Bartłomieja Jończyka na boisko wszedł Daniel Mleczko. 10 minut później na placu zameldowali się Kacper Słuszniak oraz Tomasz Mikołajczyk, zmieniając kolejno Patryka Mikołajka oraz Marka Kuzie.
W około 75 minucie obie drużyny poczuły chęć zwycięstwa, czując presję czasu. Obie z drużyn śmielej wyprowadzało ataki – w obu przypadkach nieskuteczne.
Do końca meczu rezultat się nie zmienił.

W 10 kolejce Skawa zmierzy się z Olimpią Chocznią. Mecz rozgrywany będzie w sobote 21.10, na stadionie w Choczni.

______________________________________________________________

Po dzisiejszym remisie, Skawa spada na 4 miejsce. Liderem pozostaje Sokół Przytkowice z dorobkiem 23 pkt. Na drugim miejscu znajduje się Relaks Wysoka, mając 20 pkt. Z takim samym dorobkiem punktowym na 3 miejscu uplasowała się Babia Góra Sucha Beskidzka. Tabelę zamyka z dorobkiem 5 pkt Leskowiec Rzyki