Podział punktów w Wadowicach.

Punktualnie o 15:00, na stadionie w Wadowicach, drużyna seniorów Skawy podejmowała zespół z Suchej Beskidzkiej, w ramach 9 kolejki klasy A. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, aczkolwiek obie drużyny miały swoje sytuacje do strzelenia bramki.

Zespół Skawy przystąpił do meczu w składzie:

12. Grzegorz Gacur

13. Jakub Filek

14. Patryk Mikołajek ( 40′ Karol Karcz)

6. Przemysław Dyrcz (C)

15. Kamil Kuzia

17. Daniel Mleczko

10. Marek Kuzia

4. Bartłomiej Jończyk (60′ Tomasz Mikołajczyk)

5. Patrik Rydzewski

16. Mateusz Mosór

7. Damian Kowalczyk

W rezerwie pozostali:

1. Michał Pietrzak

18. Kacper Słuszniak

9. Karol Mirowski

W pierwszej połowie drużyna gospodarzy zagroziła kilkakrotnie z rzutów wolnych, z bliskiej odległości. Jednak piłka albo trafiała w mur, albo mijała bramkę.

Okazję do strzelenia przed przerwą po wgraniu piłki w pole karne Marka Kuzi miał Damian Kowalczyk. Strzał jednak zatrzymał dobrze ustawiony bramkarz.

Po przerwie to goście mieli swoje okazje. Dwukrotnie napastnik gości znajdował się w sytuacji „sam na sam” z bramkarzem Skawy. W obu sytuacjach górą okazał się bramkarz.

Po 9 kolejkach Skawa znajduje się na 2 pozycji w tabeli, tracąc 5 punktów do lidera, Sokoła Przytkowice. Na 3 lokacie z identycznym dorobkiem punktowym co Skawa znajduje się Dąb Tomice. Po 17 punktów mają Jałowiec Stryszawa, Babia Góra Sucha Beskidzka, Relaks Wysoka.

Tabela po 9 spotkaniach:

MS  DRUŻYNA  PKT BRAMKI