Podsumowanie sezonu 2022/2023 w Galicjance.

#piłkanożna

✅ ️W dniu wczorajszym na zaproszenie Pana Witold Kolasa i gościnie Galicjanka Skarpa zawodnicy oraz sztab szkoleniowy i organizacyjny drużyny seniorów uczestniczył w podsumowaniu zakończonego właśnie sezonu okraszonego awansem do 5 liga małopolska zachodnia.

Trener Maciej Żak przedstawił prezentację podsumowującą cały sezon piłkarski 2022/2023, a bacznie przysłuchiwali się temu zaproszeni goście Burmistrz Bartosz Kaliński oraz Tomasz Mamcarczyk.

W ciągu kilku dni opublikujemy na naszym funpage’u kilka ciekawostek i statystyk dotyczących sezonu.

Po obejrzeniu i wysłuchaniu prezentacji skorzystaliśmy z bogatej oferty gastronomicznej kawiarni Galicjanka.

Dziękujemy Panu Witoldowi za gościnę i całoroczne wsparcie naszego klubu.

Dziękujemy Gminie Wadowice – tu wszystko się zaczęło na czele z Panem Burmistrzem Bartoszem Kalińskim za całokształ wspierania działalności klubu MKS Skawa Wadowice i wszystkich inwestycji mających na celu poprawienie infrastruktury sportowej na naszym stadionie przy Błonie 2‼️

Dziękujemy wszystkim osobom pomagającym nam w czasie organizacji dni meczowych i treningowych. Kierownikowi drużyny Robertowi Baczewskiemu i w wyjątkowych sytuacjach Józef Jabłoński, gospodarzom, temu staremu, Panu Wieśkowi i nowemu Panu Feliksowi. Dziękujemy również Panom Janowi Sabudzie, Bronisławowi Kudeli, Krzysztofowi Żakowi i wszystkim innym których pominęliśmy z imienia i nazwiska. ❤️💪👏.

Zapraszamy ponownie na Błonie 2 na rozpoczęcie nowego sezonu 12 sierpnia 💪‼️

#ponaRwiekowatradycja

🟢🔴 Rodzina ‼️