Mecz Noworoczny nr 26

#piłkanożna#mecznoworoczny

✅️ Mecz Noworoczny nr 2️⃣6️⃣ za nami. W zimowej atmosferze, punktualnie o 12:00 na boisko wybiegły drużyny MKS Skawa Wadowice oraz LKS Iskra Klecza aby rozegrać tradycyjny mecz rozpoczynający Nowy Rok. Tradycja zapoczątkowana przez prezesa Kazimierza Błachuta przetrwała do dziś, choć bywały momenty w których z różnych powodów spotkania nie były rozegrane, jak choćby w ubiegłym roku.

Zawodnicy w trudnych warunkach rozegrali mecz 2×20 minut, a strzelcem pierwszej bramki w 2024 roku został Wojciech Jończyk, nowy gracz naszego zespołu (więcej napiszemy w późniejszym czasie) 😉, za co otrzymał pamiątkową statuetkę.

Mecz zakończył się wynikiem 9:3 dla Skawy, pozostałymi strzelcami bramek dla naszego zespołu byli:

Bartłomiej Jończyk ⚽️⚽️⚽️⚽️

Tomasz Bernat ⚽️⚽️

Wojciech Trzupek ⚽️

Marek Kuzia ⚽️

Po zakończonym spotkaniu zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary 🏆 z rąk Prezesa Bogusław Jamróz oraz Filipa Niewidoka.

Bardzo dziękujemy zawodnikom oraz trenerom za udział w meczu i życzymy samych sukcesów i zdrowia w Nowym 2024 Roku ‼️

Wspierają nas:

Wadowice – tu wszystko się zaczęło

WadowiceNet Twoja Sieć

NOWATECH

Galicjanka

Centrum Zakupowe JAN Wadowice

Parkowa Galicjanka

Maspex Kariera