III miejsce żaków w Wilkowicach

#młodaskawa

📄 Relacja z turnieju🏆.

✅️ W dniu dzisiejszym, drużyna Żak 2016 wzięła udział w turnieju GLKS Wilkowice CUP.

Uczestnicy:

1. GLKS Wilkowice

2. FA Czechowice – Dziedzice

3. GKS Jastrzębie

4. LKS Groń Bujaków

5. Beskid Gilowice

6. Beskid Godziszka

7. MKS Skawa Wadowice

8. Piast Cieszyn

Nasza drużyna w tym silnie obsadzonym turnieju wystąpiła w meczach grupowych, a po awansie do 2 tury w grupie złotej bezpośrednio o pozycję w turnieju. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony grając umiejętnie i skutecznie w ataku, a w obronie wykazując się zaangażowaniem i determinacją. Mecze stały na wysokim poziomie technicznym i były bardzo widowiskowe dla publiczności.

Dzięki znakomitej postawie nasza drużyna zdobywa 3 miejsce🥉‼️💪🟢🔴⚽️

Trener Tomek i Robert.

Nasi partnerzy:

Wadowice – tu wszystko się zaczęło

WadowiceNet Twoja Sieć

NOWATECH

Parkowa Galicjanka