II Memoriał im. Sławka Świstak.

#GrałaMłodaSkawa

📄 Relacja z turnieju.

✅️ W dniu 17.06 na naszym stadionie został rozegrany ll Memoriał im. Sławka Świstka w kategorii wiekowej 2013 i młodsi.

Zaproszenie do udziału w turnieju przyjęli:

🔸️Akademia Piłkarska Rymer Rybnik

🔸️LKS Borowik Bachowice

🔸️UKS Jedynka Krzeszowice

🔸️KS „Bienia” Bieńkówka

🔸️Orzeł Mokre Mikołów

🔸️Promotor Zabrze

🔸️Football4pro Bartłomiej Konieczny Bielsko-Biała

🔸️ MKS Skawa Wadowice l i II

Mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym co dało 160 min gry dla każdej drużyny. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie techniczno-taktycznym, a intensywność gry była na poziomie absolutnie wyśrubowanym. Nasze obie drużyny zarówno z rocznika 2013 jak i 2014/15 zaprezentowały się z bardzo dobrej strony prezentując bardzo już dojrzały futbol.

Na zakończenie zmagań na boisku każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar 🏆 oraz medale 🥇.

👉 Były również nagrody indywidualne, a wyrónienia w naszych drużynach otrzymali:

🏅KEVIN ZAWIERUCHA

🏅WIKTOR PŁAWNY

Organizacja turnieju stała na bardzo wysokim poziomie dzięki zaangażowaniu trenera Bogdan Talaga który zadbał o to aby ponownie pojawiła się rodzina śp. Sławka, Pani Marzena – żona oraz Klaudia Świstek – córka, które wraz z prezesem MKS Skawa Wadowice Panem Bogusław Jamróz wręczali nagrody na zakończenie.👏👏👏

Wielkie podziękowania należą się również:

👉 Gminie Wadowice – tu wszystko się zaczęło za udostępnienie boiska oraz namiotów i stołów.

👉 Rodzicom naszych zawodników za przygotowanie i obsługę punktu gastronomicznego ☕️🥤🍰

👉 Trenerom MKS Skawa za pomoc w obsłudze sędziowskiej .

👉 Panu Józef Jabłoński za obsługę spikerską 🎤

👉 Trenerom i zawodnikom wszystkich drużyn które przyjęły nasze zaproszenie aby w ten sposób uczcić pamięć Sławka

👉 Rodzicom i opiekunom przybyłym za stworzenie niesamowitej oprawy i dopingu dla zawodników 📣

👉 Zawodnikom i zawodniczką za stworzenie widowiska i emocji na boisku ⚽️🥅