FootbalLove turniej Młodzików.

#GrałaMłodaSkawa

✅️ W niedzielę 18 czerwca przed południem byliśmy organizatorem turnieju FootbalLove – Młodzik 2010 i młodsi.

Wystawiliśmy w nim dwa zespoły, a nasze zaproszenie do udziału przyjęły drużyny:

🔸️MKS Triumf Alwernia

🔸️Football4pro Bartłomiej Konieczny Bielsko-Biała

🔸️MKS Krakus Nowa Huta

🔸️Akademia KS Kabel Kraków

🔸️LKS Zapora Wapienica

🔸️Skalnik Trzemeśnia

Jako że w kategorii Młodzik gra się w piłkę 9-cio osobową to mecze rozgrywane były równcześnie na obu dużych boiskach na naszym stadionie. Wszystkie zespoły rozegrały po 100 minut gry więc mieliśmy możliwość obejrzenia pięknych i widowiskowych akcji, strzałów na bramkę i parad bramkarskich. Trzeba przyznać że zawodnicy wykazali się świetną kondycją bo dzień był bardzo upalny🌞.

Triumfatorem turnieju została drużyna MKS Skawa Wadowice I, która w całych rozgrywkach wygrała wszystkie swoje mecze nie tracąc przy tym gola‼️

Kolejne miejsca przypadły:

2. Triumf Alwernia

3. Kabel Kraków

4. Football4pro

5. Zapora Wapienica

6. Krakus Nowa Huta

7. Skawa Wadowice II

8. Skalnik Trzemieśnia

Serdecznie gratulujemy👏💪

Po zakończeniu rozgrywek trenerzy wybrali również zawodników do nagród indywidualnych. I tak wyróżnienia otrzymali:

🏆 Romek Matejszczak – najlepszy bramkarz

🏆 Tymoteusz Podgórczyk – najlepszy strzelec

🏆 Antoni Mrzygłód – najlepszy zawodnik.

👉 Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, trenerom i opiekunom za udział w turnieju.

👉 Dziękujemy naszym trenerom, Maćkowi i Tomkowi za wspaniałą organizację.

👉 Dziękujemy rodzicom zaangażowanym w pomoc przy stoisku gastronomicznym.

👉 Gminie Wadowice – tu wszystko się zaczęło za całokształt .

Do zobaczenia 🫡.

#ponadwiekowatradycja