Baciar, Dziękujemy!!

#podziękowaliśmyBaciarow

✅W piątkowe popołudnie zgodnie z zapowiedzią na boisku ze sztuczną nawierzchnią odbył się mecz w ramach podziękowań za wieloletnie reprezentowanie naszego klubu oraz pracy na jego rzecz Panu Wiesławowi Gąsiorowskiemu popularnemu „Baciarowi”😀.

Na nasz apel zjawiło się wielu byłych i obecnych zawodników którzy z powodzeniem stworzyli dwie drużyny.

🟢Zieloni – młodzi zawodnicy, chętni aby spróbować swoich sił

🔵Niebiescy – oldboye z Baciarem na czele😃💪

Pojawiło się także wieli innych byłych piłkarzy którzy z racji wieku i innych spraw nie mogli wybiec na murawę.

Mecz stał na wysokim poziomie mimo padającego deszczu z wieloma ciekawymi sytuacjami podbramkowymi. Nikt nie odstawiał nogi i walczył jakby chodziło o wygranie złotego medalu 😉🥇.

Ostatecznie zwycięstwo odnieśli Oldboye 6️⃣:4️⃣, udowadniając że jeszcze coś tam na boisku potrafią zrobić 😃.

Po meczu na ręce Pana Wieśka wręczona została pamiątkowa patera oraz drobne upominki. Nie zabrakło pomeczowego grilla oraz czegoś do schłodzenia emocji, a rozmowy między kolegami z boiska trwały do późnego wieczora.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, tym na boisku i tym na trybunach jak również nielicznej garstce kibiców ‼️

💚❤️Rodzina ‼️

📸Galeria zdjęć dzięki niezawodnej Wiktorii Gavvlik, dziękujemy‼️