Pierwsza porazka seniorów.

Huragan Inwald przerwał świetna passę 10 spotkań bez porażki seniorów Skawy.
O godzinie 16:00 w Inwaldzie sędzia rozpoczął mecz w ramach 8 kolejki Klasy A.
Skawa przystąpiła do spotkania w składzie:
1. Michał Pietrzak
2. Sebastian Rusin
16. Przemysław Dyrcz (C)
5. Patryk Mikołajek
18. Kacper Słuszniak
17. Daniel Mleczko
15. Kamil Kuzia
10. Marek Kuzia
6. Mateusz Mosór
7. Damian Kowalczyk
8. Karol Karcz

Rezerwowi :
12. Grzegorz Gacur
13. Jakub Filek
3. Bartłomiej Zajda
11. Tomasz Mikołajczyk

5. Patrik Rydzewski

Wynik otworzyli gospodarze. W 20′ dobrym strzałem zza pola karnego popisał się zawodnik Huraganu. Piłka nieszczęśliwie wpadła do siatki.
Chwilę później doszło do wyrównania, po zamieszaniu za „szesnastką” w polu karnym w klarownej sytuacji znalazł sie Kowalczyk. Pewnym strzałem pokonał on bramkarza.
Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Paręnaście minut po zmianie stron Huragan objął prowadzenie. Piłki dosrodkowywanej z prawej strony nie wybił obrońca, a ta padła pod nogi napastnikowi gospodarzy, któremu nie pozostało nic więcej jak zakończyć akcje strzałem.
Do końca meczu gospodarze za wszelką cenę bronili wyniku. Sędzia pokazał 3 żółte kartki, i 1 czerwoną – będąca konsekwencją dwóch żółtych kartek, dla drużyny gospodarzy.

Skawa pozostaje na 2 miejscu w tabeli z dorobkiem 17 punktów. Tuz za, na 3 miejscu plasuje się Jałowiec Stryszawa który ma na swoim koncie o jeden punkt mniej od Skawy. Liderem A Klasy pozostaje Sokół Przytkowice, która ma 22 punkty.