Zuzia Piekarczyk podwójną Wicemistrzynią Polski! Mateusz Wiśniewski 5tym żakiem w kraju!

Miniony weekend był dla całej sekcji Skawy bardzo ważny. Dlaczego? Ponieważ nasze najmłodsze pokolenie zawodników brało udział w Mistrzostwach Polski żaków, które odbyły się w Ostródzie. W grze indywidualnej bardzo dobrze spisał się Karol Kaczmarczyk. Świetny występ pozwolił mu zająć 33 miejsce. Mateusz Wiśniewski przegrał swoją grę dopiero na etapie ćwierćfinału, dzięki czemu zajął wysokie 5te miejsce. Zuzanna Piekarczyk kolejny raz pokazała się ze znakomitej strony i przywiozła z Ostródy srebrny medal w grze indywidualnej. Jednak na tym się nie kończy. Zuzia wraz z Julią Czają (MRKS Gdańsk) wywalczyła srebrny medal w grze podwójnej żaczek. Mateusz Wiśniewski w parze z Nikodemem Naglem (UKS Jordan Zakliczyn) wywalczyli równie wysokie 5te miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym najmłodszym zawodnikom. Z takimi wynikami tylko czekać, jak to najmłodsze pokolenie wygryzie ze składu podstawowych zawodników kadry seniorskiej 😉 Podziękowania także dla Ł. Jurzak, T. Piekarczyk, A. Kaczmarczyk, M. Piekarczyk za przygotowania zawodników do zawodów.