Zapraszamy na podsumowanie sezonu naszych koszykarzy! 馃弨馃弨馃弨

Po solidnym sezonie zasadniczym i historycznym awansie do turnieju fina艂owego w Tychach, nasi koszykarze rozegrali trzy fina艂owe spotkania w Warszawie. Przeciwnicy byli bardzo mocni i niestety nie uda艂o si臋 wej艣膰 do drugiej ligi, ale niedzielny mecz przeciwko Ole艣nicy pokaza艂, 偶e Skawa jest w stanie rywalizowa膰 praktycznie z ka偶dym na poziomie trzeciej ligi. 艢wiadczy o tym przegrana po bardzo zaci臋tej i do艣膰 pechowej ko艅c贸wce spotkania, w kt贸rej na minut臋 przed ko艅cem by艂 remis… Ekipa z Ole艣nicy po tym turnieju cieszy si臋 z awansu do drugiej ligi (obok gospodarzy – Hutnika Warszawa), co pokazuje, na jakim obecnie etapie znajduje si臋 nasz zesp贸艂! To na pewno cieszy, bo przed sezonem zasadniczym ma艂o kto w nas wierzy艂… Na turnieju w Tychach byli艣my skazywani na po偶arcie i w dw贸ch meczach, b臋d膮c w ci臋偶kiej sytuacji odrobili艣my bardzo du偶膮 strat臋 punktow膮, co pokaza艂o prawdziwy charakter dru偶yny! Turniej fina艂owy w Warszawie mo偶na powiedzie膰 by艂 dla nas czym艣 na prawd臋 wielkim; tam te偶 byli艣my losowani z ostatniego koszyka i na papierze nie mieli艣my szansy z nikim, a mimo to fragmentami grali艣my sw贸j dobry basket i pokazali艣my si臋 z bardzo dobrej strony! Sam wyst臋p naszego zespo艂u w Warszawie ju偶 jest traktowany przez wielu w kategoriach sensacji, a dla nas jest bardzo mi艂膮 nagrod膮 za ci臋偶k膮 prac臋 w艂o偶on膮 w treningi nie tylko w tym sezonie, ale r贸wnie偶 w poprzednich! Apetyt ro艣nie w miar臋 jedzenia i pewnie wielu z nas (pewnie tak偶e z Was) mia艂o moment zw膮tpienia, zw艂aszcza po nieudanym meczu przeciwko ekipie z W艂oc艂awka w sobot臋. Patrz膮c jednak na ca艂膮 sytuacj臋 z boku, uda艂o nam si臋 mocno przekroczy膰 oczekiwania i zrobi膰 fantastyczny wynik! Wiemy, jakie elementy musz膮 funkcjonowa膰 jeszcze lepiej, aby w kolejnym sezonie zn贸w powalczy膰 o awans do II ligi PLK! Ko艅czymy bardzo d艂ugi i ci臋偶ki sezon, rozgrywany w trudnych warunkach z powodu COVID-u. Same mecze, zw艂aszcza turniejowe, by艂y mocno wyczerpuj膮ce fizycznie, niejednokrotnie nasi gracze grali i dawali z siebie absolutne 100% pomimo kontuzji! Nikt si臋 nie oszcz臋dza艂 i pomimo cz臋sto gorszego warsztatu koszykarskiego nadrabiali艣my wol膮 walki i ambicj膮! Mo偶emy tak偶e z pe艂n膮 odpowiedzialno艣ci膮 napisa膰, 偶e ka偶dy z naszej ekipy pokaza艂 si臋 z dobrej strony i mia艂 swoje momenty podczas turniej贸w w Tychach i Warszawie, co dodatkowo nakr臋ci艂o nasz team spirit! Z tego miejsca chcieli艣my bardzo podzi臋kowa膰 za wsparcie w ca艂ym sezonie i wsp贸lnie prze偶ywane emocje – te podczas relacji na FB, czy podczas ostatnich dw贸ch turniej贸w! Bez Was, kibic贸w i sympatyk贸w, nie by艂oby tego sukcesu! Szczeg贸lne podzi臋kowania dla tych, kt贸rzy wybrali si臋 do Tych贸w lub Warszawy, aby osobi艣cie nas dopingowa膰 – na prawd臋 czuli艣my si臋 jak u siebie w wielu momentach! To wiele dla nas znaczy! Kam Ol Ola Kuligowska Kuba Kuligowski S艂awomir Matlak Iwona Balon Karol Rokowski Leonard Kubanek Katarzyna Sierp Dzi臋kujemy Prezesie Bogus艂aw Jamr贸z za mocne wsparcie! Dzi臋kujemy Piotr Bartoszewicz za 艣wietn膮 pomoc w organizacji! Dzi臋kujemy r贸wnie偶 wszystkim sponsorom i organizacjom, kt贸re nas wspomagaj膮! Tyle na ten moment. Do us艂yszenia niebawem! 馃挭馃挭馃挭