Zakończenie roku 2019.

W dniu wczorajszym oficjalnie zakończyliśmy rok 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣, co prawda nasze drużyny jeszcze uczestniczą w kilku turniejach ale okres treningowy dobiegł końca.
Dzięki gościnności ks.Tadeusza Kasperka mogliśmy zaprosić naszych zawodników i zawodniczki wraz z rodzicami do salki w podziemiach kościoła Św. Piotra.
Był czas na podsumowanie naszej pracy, które po krótce streścił prezes Bogusław Jamróz, spotkanie z zaproszonymi gośćmi oraz upominki dla naszych zawodników. Dzięki staraniom trenera Witka udało się nam zaprosić braci Michała i Mateusza Maków na co dzień zawodowych piłkarzy występujących obecnie w Wiśle Kraków i Stali Mielec. Wszystkim kibicom Wisły z pewnością nie trzeba było przedstawiać Michała natomiast Mateusz występujący obecnie na boiskach I ligi w ubiegłym sezonie został Mistrzem Polski z drużyną Piasta Gliwice. Chłopaki opowiedzieli o sobie, o swojej pracy, a także przekazali naszym wychowankom kilka słów otuchy, aby swoim zaangażowaniem na treningach i w życiu codziennym dążyli do spełniania swoich marzeń by móc w przyszłości tak jak Oni robić to co kochają czyli grać w piłkę nożną.
Odbył się także szybki quiz na wiedzę o naszych gościach oraz znajomość historii naszego klubu w którym nie zabrakło małych upominków w postaci klubowych gadżetów.
Na zakończenie z rąk naszego prezesa wszystkim naszym zawodnikom zostały wręczone klubowe worki w których znajdowały się bluzy dresowe, ortaliony, czapki oraz coś słodkiego.
Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do tego że mogliśmy w taki oto sposób podziękować za dobiegający końca rok, naszym dzieciakom. Dziękujemy braciom Michałowi i Mateuszowi. Dziękujemy sponsorom którzy pomogli nam częściowo sfinansować zakup sprzętu dla blisko 160 zawodników i zawodniczek naszego klubu:
WadowiceNet Twoja Sieć
Galicjanka
CarMax Wadowice
NOWATECH
Projekt Love
All Bag
Golden Trip Romanowski
MSH WIZAN
Dzięki współpracy z takimi ludźmi jak szefowie WadowiceNet Twoja Sieć, partnera naszej Akademii Piłkarskiej Panom Grzegorz Widlarz i Krzysztof Palmirski, zawsze pomocnemu właścicielowi kawiarni Galicjanka Pan Witold Kolasa właścicielowi CarMax Wadowice Pan Maciej Koźbiał, niedoścignionej Pani Prezes firmy NOWATECH Ewelina Młynarczyk, trenerowi oraz właścicielowi firmy Golden Trip Romanowski Panu Witold Romanowski, Panu Marcin Brózda odpowiedzialnemu za Projekt Love, Panu Tomasz Woźniak z All Bag i Panu Jerzemu Chylewskiemu z MSH WIZAN możemy przyczyniać się do coraz lepszej działalności naszego klubu i tym samym zwiększać możliwości szkoleniowe, treningowe i sprzętowe dla naszych zawodników i nie dotyczy to tylko sekcji piłki nożnej ale także pozostałych trzech dyscyplin w których uczestniczy duża liczba dzieci z terenu Wadowic i okolicy.
Wszystkim tu wymienionym oraz działaczom, trenerom, rodzicom dziękujemy za pomoc udzieloną nam w tym roku, a zawodnikom życzymy samych sukcesów sportowych w nadchodzącym Nowym Roku.