Żaczki na turnieju „Jałowiec Cup”

W dniu wczorajszym, 1️⃣0️⃣ marca w nowej hali sportowej w Stryszawie odbył się towarzyski turniej „Jałowiec Cup” dla zawodników z rocznika 2010/2011. Nasz klub reprezentowały dwie drużyny złożone z zawodników prowadzonych przez trenera Macieja Skawinę . Turniej podzielony był na dwie sesje poranną oraz popołudniową, w których nasi zawodnicy mierzyli się z takimi zespołami jak: Jałowiec Stryszawa, Żuraw Krzeszów, Lachy Lachowice, PFA Budzów, BCS Zawoja i Strzelec Budzów. Oto kilka słów od samego trenera podsumowujących udział w turnieju: „Jestem bardzo dumny ze swoich zawodników, obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze, były mecze wygrane zdarzyły się również porażki. Każdy mecz był nowym wyzwaniem. Cieszy to że chłopcy nigdy się nie poddawali i grali na 100% swoich możliwości. Na zakończenie każdy z zawodników otrzymał wymarzony medal 🏅oraz przywieźliśmy pamiątkowe puchary 🏆dla swojego klubu.

„Dziękujemy wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie Naszego klubu👍💪.

SKAWA WADOWICE „Ponadwiekowa tradycja”

Gallery Wordpress