Występ Orlików na turnieju w Kozach.

Nasi zawodnicy z rocznika 2008/2009 zagrali w niedzielę 3 marca na turnieju UKS&CSW „S&B BUTIK CUP” w miejscowości Kozy. Zawody rozgrywane były w systemie każdy z każdym, a przeciwnikami naszych piłkarzy były zespoły: Przełom Kaniów, UKS I Kozy, UKS II Kozy, Zapora Porąbka oraz AP Zone Międzybrodzie. Była to doskonała możliwość rozegrania meczy z drużynami z którymi na co dzień nie mamy okazji spotykać się w rozgrywkach ligowych, na tle których mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności.

Zawody dla nas rozpoczęły się od spotkanie z drużyną AP Zone które zakończyło się remisem 1:1, a bramkę wyrównującą straciliśmy w ostatniej akcji meczu. W następnym meczu mierzyliśmy się z UKS II które niestety także kończymy remisem. Aby zająć jak najlepszą lokatę w całym turnieju w kolejnych meczach musieliśmy wygrywać, stało się tak i dość pewnie pokonaliśmy Przełom Kaniów 3:0. Kolejnym przeciwnikiem był zespół z Porąbki, niestety po straconej bramce z rzutu wolnego, trzeba dodać że bardzo dobrze wykonanym rzucie wolnym przegrywamy 0:1. Do samego końca próbowaliśmy doprowadzić do zmiany wyniku niestety bezskutecznie i przegraliśmy swój pierwszy mecz w turnieju. Przed ostatnim spotkaniem z drużyną gospodarzy UKS I Kozy okazało się że dzięki korzystnym wynikom w innych meczach nadal możemy coś ugrać w końcowej klasyfikacji turnieju, trzeba tylko wygrać to spotkanie. Mecz był bardzo wyrównany i dramatyczny, chłopcy włożyli w niego dużo wysiłku i zaangażowania, a wynik zmieniał się z minuty na minutę. Ostatecznie spotkanie kończy się zwycięstwem gospodarzy 3:2.

Zawody dla nas rozpoczęły się od spotkanie z drużyną AP Zone które zakończyło się remisem 1:1, a bramkę wyrównującą straciliśmy w ostatniej akcji meczu. W następnym meczu mierzyliśmy się z UKS II które niestety także kończymy remisem. Aby zająć jak najlepszą lokatę w całym turnieju w kolejnych meczach musieliśmy wygrywać, stało się tak i dość pewnie pokonaliśmy Przełom Kaniów 3:0. Kolejnym przeciwnikiem był zespół z Porąbki, niestety po straconej bramce z rzutu wolnego, trzeba dodać że bardzo dobrze wykonanym rzucie wolnym przegrywamy 0:1. Do samego końca próbowaliśmy doprowadzić do zmiany wyniku niestety bezskutecznie i przegraliśmy swój pierwszy mecz w turnieju. Przed ostatnim spotkaniem z drużyną gospodarzy UKS I Kozy okazało się że dzięki korzystnym wynikom w innych meczach nadal możemy coś ugrać w końcowej klasyfikacji turnieju, trzeba tylko wygrać to spotkanie. Mecz był bardzo wyrównany i dramatyczny, chłopcy włożyli w niego dużo wysiłku i zaangażowania, a wynik zmieniał się z minuty na minutę. Ostatecznie spotkanie kończy się zwycięstwem gospodarzy 3:2.

Skawa – AP Zone Międzybrodzie 1:1

Skawa – UKS II Kozy 1:1

Skawa – Przełom Kaniów 3:0

Skawa – Zapora Porąbka 0:1

Skawa – UKS I Kozy 2:3

Cały turniej kończy się zasłużonym zwycięstwem UKS I Kozy, a my zostajemy sklasyfikowani na IV miejscu za co otrzymujemy pamiątkowy dyplom oraz medale, natomiast Eryk Romanowski jako najlepszy zawodnik naszego zespołu otrzymał pamiątkową statuetkę.

Serdecznie dziękujemy gospodarzom turnieju za zaproszenie i możliwość już drugi raz w tym roku pokazania się na zawodach przez nich organizowanych.

Gallery Wordpress