Wspaniała niedziela naszych Żaków.

Słoneczna niedziela upłynęła naszym najmłodszym zawodnikom bardzo przyjemnie. Przed południem rozegrali pierwsze w swoim życiu derby Wadowic. W ramach ostatniego meczu ligowego rundy jesiennej rozegrali mecz ze swoimi rówieśnikami z LKS Zaskawianka Wadowice. Emocje nie opuszczały nie tylko zawodników, ale przede wszystkim rodziców, którzy bardzo licznie zebrali się na trybunach Wadowickiego stadionu. Zmotywowani dopingiem – nasi młodzi adepci piłki wygrywają po bardzo wyrównanym spotkaniu 7:5.

Po meczu nadszedł czas na podsumowanie, podziękowania i wspólne życzenia. Zagościliśmy więc w Galicjanka. Dzięki uprzejmości właściciela Pana Witolda Kolasy na uczestników czekał przepyszny tort przygotowany specjalnie dla Nas – z logiem Skawy.

Były chwile wzruszenia, ogromnej życzliwości – przy „jednym” stole wyglądaliśmy jak rodzina, i jak mówi trener – inaczej nie jest!
Dziękujemy serdecznie naszym małym zawodnikom, ich rodzicom, trenerom a przede wszystkim @Galicjanka – dziękujemy za wspaniale spędzony czas, pyszny tort oraz niesamowite słodkości.

W ogólnym rozrachunku nasi zawodnicy w ramach rozgrywek rozegrali 9 spotkań. 6 z nich wygrali, a w 3 schodzili przegrani, co daje wysokie czwarte miejsce. W sumie strzelili 61 bramek a stracili 39.
Skawę Wadowice w lidze żaków reprezentowali: Maks K., Maks P., Michał, Janek, Igor, Seba, Dominik, Konrad, Julek, Szymon, Filip F., Filip K., Adaś. Trenerem grupy jest Pan Bogdan Talaga.