Turniejowe zmagania najmłodszych.

W dniu 26.09 w Krakowie na obiekcie Wisły Kraków odbył się turniej z udziałem naszych najmłodszych drużyn. Było to podsumowanie Budżetu Obywatelskiego i projektu FutboLove Małopolska organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Nasi chłopcy planowo mieli wystąpić w kategorii 2014 i młodsi oraz 2012 i młodsi, jednakże z powodu braku wielu zaproszonych ekip nasi zawodnicy wystąpili: 2014 – 2 drużyny, 2013 – 1 drużyna oraz 2012 – 1 drużyna. To spowodowało że mecze były jeden po drugim na dużej intensywności. Grupa Skrzatów debiutowała na swoim 1 turnieju A najbardziej żywiołowe spotkanie zagrali między sobą. Dzieci uczyły się przede wszystkim zasad gry oraz fair Play ale również byliśmy świadkami pierwszych zespołowych poczynań. Grupy 2013 oraz 2012 miały za zadanie pokazać elementy z ćwiczeń na treningach czyli: budowanie akcji od tylu, zmiana strony gry, podania. W drużynie 2012 te elementy miały posiadać większą intensywność oraz dokładność. Głównym punktem turnieju były wspaniałe oraz widowiskowe pojedynki Skawy Wadowice oraz Wiślackiej Szkoły Futbolu klubu Wisły Kraków. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem naszej ekipy która wyglądała bardzo już dojrzale na tle rywali. Dziękujemy Bardzo organizatorom za ciepłe przyjęcie oraz nagrody dla uczestników. Brawa również za zaangażowanie rodziców i pomoc trenerowi bez których byłoby niemożliwe przeprowadzenie tylu drużyn przez turniej.