Turniej Żaków pod egidą MZPN.

W dniu 13.09 na naszym stadionie odbył się turniej Żaków w rozgrywkach dziecięcych grupy 8, Żak 2012 i młodsi organizowanych przez MZPN. W turnieju tym oprócz nas jako gospodarzy wystąpili: Borkowianka Borek Szlachecki oraz AP Champions Skawaina Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” plus rewanż. Celem nadrzędnym tych rozgrywek jest nauka gry w piłkę nożną oraz ogólne zasady gry. Wszystkie drużyny grały na miarę swoich możliwości prezentując przy tym zachowania fair play. Nasza drużyna miała na celu przećwiczenie elementów gry nauczane na treningach: budowanie akcji od tyłu oraz zmiana ciężaru gry w momentach utrzymywania się przy piłce. Dziękujemy drużynom gości za przyjęcie zaproszenia i wspólnie spędzone niedzielne popołudnie. Pod wrażeniem stała również organizacja techniczna ze strony rodziców naszej drużyny oraz Wszystkich zaangażowanych w ten projekt 🤝. Zorganizowane stoisko kawowe ☕️🍰 cieszyło się sporym zainteresowaniem. Sponsorem naszego turnieju była restauracja Całkiem Nova dzięki której Wszyscy zawodnicy mogli delektować się wyśmienitą pizzą 🍕.Dziękujemy Dawid Góra oraz Justyna Góra 👏🍕💪‼️ Polecamy zajrzeć do Całkiem Nova bo prócz pizzy jest tam również znakomita kuchnia polska 🍛🥘🥗.