Turniej z okazji Dnia Dziecka „SKAWA CUP”.

W dniach 1 i 2 czerwca na głównej murawie naszego stadionu zorganizowany został turniej z okazji Dnia Dziecka „SKAWA CUP” dla zawodników w dwóch kategoriach wiekowych, Orlik oraz Żak. Dzięki sponsorom udało nam się stworzyć warunki do rywalizacji dla przeszło 200 zawodników i zawodniczek za co im serdecznie dziękujemy!

Podczas trwania turnieju, drużyny które nie rozgrywały swoich meczy uczestniczyły w mini teście sprawnościowym pod okiem naszych trenerów asystentów. Do wygrania były nagrody ufundowane przez sponsorów między innymi bilety do parku rozrywki Enrgylandia.

Sobota, 1 czerwiec 2019

Punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczęliśmy rozgrywki drużyn z roczników 2008 i młodszych czyli popularnych Orlików. Do rozgrywek przystąpiło 9 zespołów podzielonych na dwie grupy. Niestety w przed dzień turnieju jedna z drużyn zrezygnowała z przyjazdu więc rozgrywki były nie co utrudnione. Nasz klub w tej kategorii wystawił aż trzy zespoły. Zwycięzcą tego dnia okazał się zespół PUKS Karol Wadowice który w finale pokonał drużynę Babia Góra Sucha Beskidzka. Na trzecim stopniu podium znalazła się jedna z naszych drużyn Skawa I Wadowice. W rozgrywkach uczestniczyły następujące drużyny:

Skawa I Wadowice
Skawa II Wadowice
Skawa III Wadowice
PUKS Karol Wadowice
Halniak Maków Podhalański
Jałowiec Stryszawa
Babia Góra Sucha Beskidzka
UKS Kozy
Strzelec Budzów

Ceremonie rozdania nagród uświetnił były reprezentant Polski w kadrze Orłów Górskiego, a obecnie Honorowy Prezes naszego klubu Pan Stanisław Sobczyński, który wraz z Prezesem Bogusławem Jamrozem wręczyli zawodnikom pamiątkowe medale, dyplomy, puchary oraz nagrody ufundowane przez sponsorów.

Gallery Wordpress

Niedziela, 2 czerwiec 2019

Tak jak w sobotę turniej rozpoczął się o godzinie 9.00 z tą różnicą że do rywalizacji przystąpiły Żaki czyli chłopcy i dziewczynki z roczników 2010 i młodsi. Tym razem rozgrywki rozpoczął komplet zespołów, nasz klub reprezentowały dwie drużyny, Skawa I oraz Skawa II, a pozostałe to:

Babia Góra Sucha Beskidzka
Halniak Maków Podhalański
PUKS Karol Wadowice
APN Husaria
Maszycanka Maszyce
Strzelec Budzów
UKS Kozy
Jałowiec Stryszawa

Wszystkie drużyny pokazały charakter i zaangażowanie, nie brakowało ciekawych zagrań i świetnych interwencji bramkarskich. Na trybunach zasiadło sporo kibiców w których role wcielili się rodzice. Dobra zabawa, walka na boisku i uśmiechy na zakończenie mogły świadczyć że turniej był udany. Zwyciężyła drużyna Maszycanki Maszyce która wygrała wszystkie spotkania, drugie miejsce przypadło Jałowcowi Stryszawa, a na najniższym stopniu podium staną PUKS Karol Wadowice który pokonał w meczu o III miejsce Skawę I dopiero w rzutach karnych. Oczywiście po zakończeniu rozgrywek odbyła się ceremonia dekoracji wszystkich zespołów do której zaprosiliśmy sponsorów dzięki którym ten turniej mogliśmy zorganizować. Medale wręczali między innymi prezes firmy Nowatech pani Ewelina Młynarczyk, pan Bogdan Talaga oraz pan Sławomir Mrugacz.

Gallery Wordpress

Dziękujemy wszystkim drużynom, trenerom oraz rodzicom za przybycie, za motywacje dla zawodników oraz doping. Dziękujemy naszym trenerom, asystentom oraz rodzicom naszych podopiecznych za pomoc przy organizacji turnieju. Dziękujemy oczywiście sponsorom za umożliwienie zorganizowanie tego turnieju.

Do zobaczenia za rok !!!