Turniej „SKAWA GOL”

Ostatni weekend przed świętami wykorzystaliśmy na zorganizowanie turnieju dla zawodników z rocznika 2011. Na hali sportowej w szkole przy ul. Słowackiego spotakły się drużyny Żarek Barwałd, Zaskawianka Wadowice, Pobiedr Paszkówka, Czwórka Andrychów oraz Skawa Wadowice jako gospodarz.

Turniej miał charakter towarzyski więc nie była prowadzona klasyfikacja jak również nie notowano wyników, zawodnicy mieli cieszyć się grą !! Odnotowaliśmy tylko strzelców bramek dla naszech zespołów, „Białych” i „Czerwonych”: Cezary ⚽️, Jakub ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️, Artur ⚽️⚽️, Radosław ⚽️⚽️⚽️, Krystian ⚽️, Nikodem ⚽️⚽️, Oliwier ⚽️, Karol ⚽️⚽️, Kacper ⚽️⚽️, Nikodem ⚽️, Michał ⚽️. Na zakończenie każda drużyna otrzymała puchar, a zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne upominki. Dziękujemy wszystkim którzy pomogli zorganizować to przedsięwzięcie, sponsorom: All-Chemik Mirosław Tyrała, Projekt Love, Tomasz Strzeżoń oraz trenerowi Maćkowi za dopilnownie każdego szczegółu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.