Turniej „SKAWA CUP 2021”.

W dniu dzisiejszym na naszym stadionie odbyła się kolejna edycja turnieju piłki nożnej „SKAWA CUP 2021” dla zawodników z rocznika 2012 i młodszych. Wśród drużyn które przyjęły zaproszenie znalazły się, Żarek Barwałd, APN Husaria, Zgoda Malec oraz PUKS Karol Wadowice, a także dwie drużyny naszego klubu. Formuła rozgrywek była bardzo prosta, drużyny grały „każdy z każdym”. Świetna pogoda, doping z trybun uskrzydlił zawodników na boisku którzy zaprezentowali wiele ciekawych zagrań, pięknych i widowiskowych bramek oraz wyśmienitych interwencji bramkarskich. Nie brakowało woli walki i chęci uzyskania jak najlepszego wyniku wśród wszystkich uczestników turnieju. W przerwach między meczami można było skorzystać ze stoiska gastronomicznego przygotowanego przez rodziców, a na zawodników w przerwie obiadowej czekała pyszna pizza przygotowana przez restaurację Całkiem Nova.

Po trudach zmagań turniejowych przyszedł czas na podsumowanie wyników i wręczenie nagród w postaci medali, statuetek i pucharów. Nagrody wręczył prezes MKS Skawa Wadowice Bogusław Jamróz oraz zawodnik naszej drużyny młodzików Aleks Jabłoński.

W klasyfikacjach indywidualnych przyznano następujące wyróżnienia:

Najlepszy strzelec – Michał Adamczyk MKS Skawa Wadowice

Najlepszy bramkarz – Kamil Radwan WKS Żarek Barwałd

Najlepszy zawodnik turnieju – Dawid Zajski PUKS Karol Wadowice

Klasyfikacja drużynowa:

  1. Skawa Wadowice I
  2. Karol Wadowice
  3. Żarek Barwałd
  4. APN Husaria
  5. Skawa Wadowice II
  6. Zgoda Malec

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom za udział, trenerom za przygotowanie drużyn oraz rodzicom za liczne przybycie i doping.

Dziękujemy partnerom turnieju: Gminie Wadowice, kawiarni „GALICJANKA„, restauracji „CAŁKIEM NOVA„, właścicielom sklepu „SUTEMI” oraz Partnerowi Akademii „WADOWICE NET” za pomoc w organizacji.

Nie może również zabraknąć podziękowań trenerowi i członkowi zarządu naszego klubu Maćkowi Skawinie za organizację turnieju oraz rodzicom zaangażowanym w przygotowanie i prowadzenie stoiska gastronomicznego.

DZIĘKUJEMY !!!