Turniej półfinałowy o awans do II ligi. SKAWA WADOWICE – King BC Szczecin 64:70.

Ostatni dzień turnieju więc czas na rozstrzygnięcia.

AZS Politechnika Poznań – AZS PWSTE Jarosław 68-80

Zespół z Jarosława potrzebował zwycięstwa różnicą 12 pkt. aby zapewnić sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek barażowych i taką różnicą zakończyło się to spotkanie.

MKS Skawa Wadowice – King BC Szczecin 64-70

Nasz zespół przystąpił do tego spotkania chcąc zrehabilitować się za poprzednie dwie porażki, drużyna ze Szczecina wygrywając ten mecz zapewniałaby sobie zwycięstwo w całym turnieju, mecz więc zapowiadał się ciekawie. Od początku spotkania na niewielkim prowadzeniu byli szczecinianie utrzymując kilku punktową przewagę do przerwy. Determinacja naszych zawodników była duża i starali się jak mogli żeby zmienić oblicze meczu niestety znów zawiodła skuteczność zwłaszcza w rzutach osobistych i mecz kończmy 6 punktową porażką.

Klasyfikacja turnieju:

  1. King BC Szczecin
  2. AZS PWESTE Jarosław
  3. AZS Politechnika Poznań
  4. MKS Skawa Wadowice

Do finałowego turnieju barażowego awans wywalczyły dwa pierwsze zespoły. My możemy być zadowoleni z dobrej organizacji turnieju który przyciągną na halę sportową na ul. Słowackiego sporą rzeszę kibiców oraz z nagroda dla Piotra Kunowskiego za największy udział w asystach (23 w turnieju) za co otrzymał pamiątkową statuetkę.

Z pewnością nie możemy się wstydzić postawy naszych zawodników za co bardzo im dziękujemy! Z ciekawością także będziemy oczekiwać nowego sezonu w którym mamy nadzieję znów damy pokaz dobrej i skuteczniej koszykówki.

Zdjęcie z portalu www.wadowice24.pl
Gallery Wordpress