Turniej im. Jerzego Steczka w Stryszawie dla piłkarzy Skawy !!!

15 czerwca przed południem w Stryszawie odbył się turniej Żaków i Orlików im. Jerzego Steczka. Oczywiście nie zabrakło w nim naszych zespołów, które okazały się najlepsze w obu kategoriach 🏆🏆🥇🥇‼ Tym samym udało nam się poprawić wynik z ubiegłego roku kiedy drużyna Orlików przegrała mecz finałowy z Babią Górą Sucha Beskidzka.

Mecze w obu kategoriach odbywały się z podziałem na trzy zespołowe grupy z których zwycięzca rozgrywał mecz finałowy. Nasze zespoły poradziły sobie w grupach z przeciwnikami i tym samym awansowały z pierwszych miejsc do meczów finałowych gdzie także okazały się najlepsze.

ŻAKI.
⚽️ Lachy Lachowice – Skawa Wadowice 1:2
⚽️ Jałowiec Stryszawa – Skawa Wadowice 0:1
Finał:
⚽️ Skawa Wadowice – BCS Zawoja 4:2

ORLIKI.
⚽️ Skawa Wadowice – Strzelec Budzów 3:0
⚽️ PSF Biała Gwiazda – Skawa Wadowice 0:9
Finał:
⚽️ Skawa Wadowice – Jałowiec Stryszawa 4:1

Najlepszym strzelcem wśród Orlików został Eryk Romanowski z 7 bramkami.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy 👏👏👏😀

Gallery Wordpress