TS Wisła II Kraków – MKS Skawa Wadowice 54-74

Przyjeżdżamy z Krakowa z dwoma punktami po pewnej wygranej nad ekipą Wisła II Kraków! 🏀🏀🏀

Spotkanie zaczynamy od kilku punktowej przewagi, którą w kolejnych kwartach udaje nam się stopniowo powiększać. W każdej odsłonie dokładamy kilka oczek i dzięki bardzo solidnej obronie, jesteśmy w stanie kontrolować przebieg spotkania. Z bardzo dobrej strony pokazują się nasze młode wilki, Wiktor i Dawid.

Po trzech kwartach osiągamy 15 punktów przewagi. Naszych rywali stać jeszcze na zryw na początku ostatniej części gry, ale my odpowiadamy na to punktując regularnie i kończymy mecz z bezpieczną przewagą!

Dzięki tej wygranej mamy po sześciu meczach bilans 3-3.
Za tydzień gościmy u siebie ekipę z Nowego Sącza!

Do zobaczenia!

statystycznie:
Wiktor Woźniak 2 pkt
Sebastian Skrok 6 pkt
Piotr Kunowski 2 pkt
Filip Rejowski 20 pkt
Wojtek Pabich 13 pkt
Jakub Jochymek 6 pkt
Dawid Sikora 12 pkt
Tomasz Styranko 9 pkt
Wojtek Świerkosz 4 pkt
Kuba Wróbel