Trener Szulc żegna się ze Skawą.

Po 3,5 letniej pracy w klubie MKS „Skawa” Wadowice, odchodzi trener Grzegorz Szulc.

Trener Szulc prowadził zespół seniorów od lutego 2017. Po przejęciu drużyny czekało go nie lada wyzwanie, któremu podołał – utrzymanie w lidze. Jako trener pierwszej drużyny zadebiutował 18 marca w zwycięskim meczu przeciwko „Relaks Wysoka”. Kolejne lata pracy to: miejsce 3 w sezonie 2017/2018, 4 miejsce w sezonie 2019/2020.

W styczniu 2019 roku trener Szulc został powołany na stanowisko koordynatora do spraw szkolenia w Akademii Piłkarskiej „Skawa” Wadowice. Oceną pracy trenera koordynatora Szulca niech będzie uzyskanie w czerwcu 2019 roku najwyższego Złotego Certyfikatu PZPN, a później w lutym 2020 uzyskanie przez Akademię wysokiej oceny podczas kontroli monitorującej z PZPN.

Serdeczne podziękowania oraz życzenia pomyślności składają Trenerowi zarząd klubu, trenerzy, zawodnicy, zawodniczki oraz ich rodzice!

Informujemy, że trener Szulc przestaje pełnić obie funkcje z dniem 30 czerwca 2020 roku. Po tym terminie poinformujemy o nowym szkoleniowcu Skawy Wadowice.