Sparing numer cztery drużyny seniorów.

Za naszymi zawodnikami kolejny – już czwarty – mecz kontrolny, rozgrywany podczas okresu przygotowawczego.
Drużyna wybrała się ponownie do Czechowic-Dziedzic, gdzie zmierzyła się z Pasjonat Dankowice. Mecz odbył się w sobotę (24.02.18), o godzinie 13:00, na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
Kadra na ten mecz: Grzegorz Gacur, Krzysztof Gawlik, Patryk Mikołajek, Kamil Kuzia, Przemysław Dyrcz, Maciej Węgrodzki, Karol Karcz, Marek Kuzia, Daniel Mleczko, Aleksander Wnęczak, Bartłomiej Jończyk, Grzegorz Talar, Sebastian Owcarz, Kacper Słuszniak, Mateusz Mosór, Szymon Żuk.
Pierwsza bramka w tym meczu padła w 15′. To gospodarze otworzyli wynik spotkania. Po dośrodkowaniu, uderzenie Błażeja Cięciela znalazło z powodzeniem drogę do bramki. Skawa jednak szybko odpowiedziała, bowiem już 4 minuty później padło wyrównanie. Dobrym strzałem z okolic „szesnastki” Sebastian Owcarz pokonał bramkarza przeciwników. Do końca pierwszej połowy oba zespoły miały jeszcze sytuacje do strzelenia bramki, jednak żadnej z ekip nie udało się wyjść na prowadzenie. Do przerwy rezultat 1:1. Po słonecznej pierwszej połowie, piłkarze drugą połowę rozgrywali w śnieżycy – przy intensywnych opadach śniegu. Trudne warunki nie pomagały żadnej ze stron, wręcz przeciwnie. W 75′ bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Wojciech Sadlok (Pasjonat Dankowice). Do końca meczu wynik się nie zmienił, 2:1 dla gospodarzy.
Przed naszą drużyną kolejny tydzień przygotowań do rundy rewanżowej. Na koniec tygodnia zagrają sparing z KS Soła Kobiernice.