Skawa Wadowice – Huragan Inwałd 2:0 (0:0).

W ostatnią sobote nasza drużyna na własnym stadionie podejmowała zespół Huraganu Inwałd w ramach 24 kolejki klasy A. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:00.

Skład:

Dawid Żwirkowski, Kamil Kuzia, Przemysław Dyrcz, Patryk Mikołajek, Sebastian Rusin, Kamil Małolepszy (77′ Bartłomiej Jończyk), Marek Kuzia, Daniel Mleczko (77′ Karol Karcz), Mateusz Mosór, Szymon Żuk, David Chipala (65′ Sebastian Owcarz).

Bramki:

70′ (1:0) – W polu karnym faulowany został Sebastian Owcarz. Sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Marek Kuzia, który pewnym strzałem pokonał bramkarza drużyny gości. Nasz zespół wychodzi na prowadzenie 1:0.

75′ (2:0) – Wynik ustalił namłodszy na boisku Daniel Mleczko. Obrońca drużyny gości wybił dośrodkowywaną piłkę, która na 16 metrze trafiła wprost pod nogi Daniela. Bez zawahania uderzył precyzyjnie piłkę, zdobywając tym samym bramkę.

Sytuacja w tabeli:

Nasz zespół po 24 meczach zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 44 punktów, tracąc 11 „oczek” do lidera – Relaksu Wysoka, oraz z zapasem 1 punktu nad Jałowcem Stryszawą.

Najbliższy mecz:

Najbliższy mecz Skawa zagra w Suchej Beskidzkiej, gdzie o godzinie 17:00 w sobotę (19.05) rozpocznie się mecz Babia Góra Sucha Beskidzka – MKS Skawa Wadowice.