Sezon 2019/2020 czas zacząć !

Drużyna seniorów przygotowania do rozgrywek A klasy nowego sezonu rozpoczęła 15 lipca. Trzy treningi w tygodniu oraz kilka sparingów miały przygotować zespół do walki o najwyższe cele w lidze. Jaki będzie efekt ? Zweryfikuje nas murawa oraz przeciwnicy, a zaczynamy 10 sierpnia meczem w Stryszawie z miejscowym Jałowcem.

W trakcie przygotowań nasz zespół rozegrał 4 spotkania towarzyskie

24.07.2019
Skawa Wadowice – Strumień Polanka Wielka 3:1

27.07.2019
Soła Kobiernice – Skawa Wadowice 1:2

3.08.2019
Skawa Wadowice – Cedron Brody 9:0

6.08.2019
Orzeł Kozy – Skawa Wadowice 2:3

Przerwa w treningach oraz okres przygotowawczy to wzmożona praca działaczy oraz sztabu trenerskiego aby utrzymać odpowiedni poziom kadrowy drużyny. Nie od dziś wiadomo że w tym okresie wielu zawodników szuka sobie nowych wyzwań, naszym celem było utrzymanie obecnego trzonu zespołu i dostarczenie nowej krwi. Czy się udało? Kibice ocenią nasze wysiłki podczas najbliższych meczy na naszym stadionie.

Z drużyny po zakończonym sezonie ubyli:

Rafał Zieliński – Hejnału Kęty.

Rafał Rusek – LKS Bulowice.

Konrad Frączek – nie wznowił treningów.

Do drużyny przed rundą jesienną sezonu 2019/2020 dołączyli:

KRZYSZTOF GAWLIK – bramkarz, powrót po kontuzji
FILIP BEDNARZ – bramkarz, juniorzy MKS Skawa
JAKUB ZIEMLA – pomocnik, Cedron Brody
MICHAŁ GAUDYN – pomocnik,Relaks Wysoka
PAWEŁ WIKTOR – pomocnik, Dąb Tomice
MARCIN KŁAGISZ – skrzydłowy, Podgórze Kraków

Trzymamy kciuki za zespół i #widzimy_się_na_stadionie 😉