Seniorzy przygotowują się do rundy rewanżowej.

Dzisiaj odbył się pierwszy mecz kontrolny drużyny seniorów. Ich przeciwnikami byli zawodnicy u19 Soły Oświęcim – obecnie grający w Małopolskiej Lidze junirów starszych.

Rozgrywki odbyły się na sztucznym boisku w Oświęcimiu, w sobotę 03.02 – o godzinie 12:00.
Mecz zakończył się rezultatem 3:2 dla Soły. Dla Skawy strzelali: zawodnik testowany, oraz Sebastian Owcarz.

W tym meczu jednak nie wynik był najważniejszy. Mecz był przede wszystkim okazją do przetestowania kilku zawodników, ale też nowi zawodnicy – którzy zostali już przedstawieni – mogli zaprezentować swoje umiejętności na boisku. Na nim właśnie pojawili się Aleksander Wnęczak – mierzący 178cm wzrostu, ważący 75 kg, 24-letni pomocnik, który do Skawy przeniósł się z Groń Bujaków, oraz Maciej Węgrodzki – 26-letni środkowy obrońca, mierzący 188cm, i ważący 89kg, do Skawy przyszedł z Nowej Wsi. Na boisku pojawili się zawodnicy wracający do gry. Bramkarz Krzysztof Gawil oraz napastnik Sebastian Owcarz.

To dopiero początek – trakcie okresu przygotowawczego zaplanowanych jest jeszcze kilka meczy kontrolnch.