Runda wiosenna rozpoczęta.

Po długiej przerwie zimowej nasze młodzieżowe zespoły rozpoczynają rozgrywki ligowe. W dzisiejsze słoneczne popołudnie drużyna Orlików zainaugurowała rundę wiosenną meczem w Barwałdzie z zespołem Filkówka Barwałd Średni. Od początku uzyskali przewagę i szybko uzyskali prowadzenie. Gra w naszym wykonaniu była płynna i można było obejrzeć kilka ciekawych zagrań, mimo to widać było że okres zimowy spędzony był w halach sportowych. Z każdym kolejnym treningiem na trawiastej nawierzchni gra powinna wyglądać jeszcze lepiej. W następnej kolejce zagramy mecz na własnym stadionie, środa 10 kwietnia godz.17.00

WADOWICE: II LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 3 kolejka 12 ⤵️⤵️⤵️

Filkówka Barwałd – SKAWA Wadowice 1:20

Bramki strzelali:
Eryk Romanowski ⚽️⚽️⚽️
Szymon Jasiński ⚽️⚽️⚽️
Antek Korzeniowski ⚽️⚽️⚽️
Filip Smajek ⚽️⚽️⚽️
Lena Romanowska ⚽️⚽️
Kacper Zawiła ⚽️⚽️
Adrian Kubera ⚽️
Stasiu Mruczek ⚽️
Franek Reciak ⚽️
Przemek Ogiegło ⚽️

Gallery Wordpress