Rozpoczynamy działalność Akademii Piłkarskiej SKAWA WADOWICE !

To nie primaaprilisowy żart, z dniem dzisiejszym oficjalnie rozpoczynamy działalność Akademii Piłkarskiej SKAWA WADOWICE!!! Cały ubiegły tydzień przekazywaliśmy rodzicom co chcemy osiągnąć, a dziś rozpoczynamy oficjalnie do tego drogę. Wszystkie zespoły młodzieżowe począwszy od piłkarskiego przedszkola aż do juniorów automatycznie przystępują w jej struktury.

Dodatkowo w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy potwierdzenie z centrali Polskiego Związku Piłki Nożnej, że nasz formularz certyfikacyjny który złożyliśmy w lutym został pomyślnie zaakceptowany!!!

Jest to kolejny krok który klub wykonał i wywiązał się tym samym z zaleceń PZPN aby stać się jedną z pierwszych certyfikowanych Akademii Piłkarskich w Polsce, dla przypomnienia obecnie ma szansę zdobyć taki certyfikat 160 szkółek w Polsce z czego tylko 17 w województwie małopolskim.

Przed nami jeszcze sporo pracy którą musimy wykonać, startując dziś z działalnością Akademii rozpoczynamy cały proces organizacyjno – szkoleniowy, który mamy nadzieję, pomyślnie zakończymy we wrześniu.

Wszystkich rodziców których dzieci uczęszczają na zajęcia piłkarskie w naszym klubie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć obowiązującym od dnia dzisiejszego. Stopniowo będziemy publikować na naszej stronie oraz Facebooku wszystkie potrzebne dla Państwa informacje, trenerzy także są do Państwa dyspozycji.