Przygotowania do nowego sezonu w toku.

15 lipca ruszyły przygotowania drużyny seniorów do nowego sezonu. Treningi trzy razy w tygodniu oraz mecze sparingowe mają nas przygotować do rozgrywek A klasy, które rozpoczynają się 10 sierpnia. Pracy jest sporo, zarówno przed zawodnikami, trenerami jaki i działaczami, a czasu do pierwszego ligowego spotkania niewiele. Zmagania ligowe rozpoczniemy meczem z Jałowcem Stryszawa, na wyjeździe. Na chwilę obecną nie będziemy zamieszczać informacji o ruchach transferowych, takie jednak będą w obie strony, najważniejsze jest dobre przygotowanie się do ciężkich zmagań na boisku i walce o jak najwyższe cele.

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy pierwszy mecz sparingowy goszcząc na własnym boisku zespół Strumień Polanka Wielka występujący na co dzień w A klasie grupa Oświęcim.

Skawa Wadowice – Strumień Polanka Wielka 3:1 (0:1)

W najbliższą sobotę rozegrany zostanie kolejny sparing tym razem to my udamy się do Kobiernic na mecz z tamtejszą Sołą Kobiernice.