Gra lepsza niż wynik. Seniorzy przegrywają na wyjeździe.

Drużyna Skawy podejmowała na wyjeździe drużynę Relaks Wysoka w ramach 14 kolejki klasy A. Do samego rozpoczęcia meczu nie było jednak pewne czy mecz się odbędzie, ze względu na stan boiska. Mecz odbył się jednak zgodnie z planem o godzinie 13:00.

9. Tomasz Mikołajczyk

Od pierwszych minut kibice zebrani na stadionie mogli zobaczyć szybką grę. Mecz toczył się od jednej do drugiej bramki.
W 27′ Relaks wyszedł na prowadzenie, strzelając bramkę z rzutu karnego – podykotowanego za zagranie ręką.
Kilka minut później było już 2:0. Po zamięszaniu w polu karnym zawodnikowi Relaksu udało się umieścił piłkę w siatce.
Tak samo, jak szybko stracili – tak i błyskawicznie odrobili. W parę minut zawodnikom Skawy udało się wyrównać. Najpierw wybitą piłkę przez bramkarza umieścił w bramce Karol Karcz, a później dobrą piłkę zza obrońców dostał Daniel Mleczko, który sprytnym przyjęciem oszukał bramkarza i umieścił piłkę do pustej bramki.
Przed gwizdkiem na przerwę zawodnikom z Wysokiej udało się strzelić jeszcze bramkę.
Po przerwie mogliśmy zobaczyć chwilę wyrównanej gry. Piłka znajdowała się w środkowej części boiska.
Na szybki atak zdecydowali się gospodarze, powiększając wynik na 4:2.
w 70′ Relaks strzelił piątą bramkę. Bardzo dobrym strzałem popisał się zawodnik Relaksu – strzelając bramkę z 30 metrów – z rzutu wolnego.
Nadzieję na dalszą walkę dał jeszcze Daniel Mleczko, strzelając po dobrze przeprowadzonym kontrataku. Wynik 5:3.
Niestety w końcówce to „Wysoka” zdobyła jeszcze jedną bramkę – ustalając wynik meczu na 6:3.

Za tydzień seniorzy zagrają na własnym stadionie ostatni mecz w rundzie. Ich przeciwnikiem będzie Burza Roczyny.