Praca dla trenerów!

MKS „Skawa” Wadowice poszukuje trenerki i trenerów chcących współpracować z klubem.

Masz doświadczenie w pracy jako trener piłki nożnej? Futbol jest twoją pasją? Potrafisz współpracować z grupą dzieci i  młodzieży? Chcesz rozwijać się pod okiem doświadczonych szkoleniowców? Zgłoś się do pracy w MKS „Skawa” Wadowice

Klub poszukuje trenerów do pracy z dziećmi i młodzieżą w nowo powstałej Akademii Piłkarskiej. Kandydat lub kandydatka powinna posiadać kwalifikacje trenerskie, minimum UEFA B.

CV ze zdjęciem prosimy składać mailowo na adres: akademia@mksskawawadowice.pl w tytule wpisując imię i nazwisko/stanowisko TRENER.

O zakwalifikowaniu kandydata do dalszego etapu rekrutacji poinformujemy telefonicznie. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Co oferujemy?

• Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres – umowa zlecenie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie za pracę – motywacyjny system premiowy,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia,
  • Podniesienie kwalifikacji z dotacją klubową,
  • Praca w małych grupach (12 / 14 osobowych),
  • Możliwość dalszego rozwoju w zawodzie trenera (szkolenia, staże),
  • Świetną i rodzinną atmosferę wewnątrz klubu.