Podsumowanie rozgrywek młodzieżowych.

Rozgrywki naszych drużyn młodzieżowych dobiegły końca, czas więc na małe podsumowanie. Wyniki nie są może w pełni nas zadowalające ale najważniejsze jest by zawodnicy stale podnosili swoje umiejętności i mieli możliwość rywalizacji ze swoimi rówieśnikami. Przed rozpoczęciem sezonu każdy z zespołów miał swoje aspiracje ale w niektórych przypadkach zostały one szybko zweryfikowane na boisku.

F1 Żaki – II liga okręgowa Wadowice grupa 2
Zwycięstwa: 6
Remisy: 0
Porażki: 3

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33612.html

Drużyna Żaków zakończyła jesienne rozgrywki na 4 miejscu w tabeli wśród 10 zespołów. Jest to wynik na miarę możliwości drużyny, a wiosną może być tylko lepiej.

E1 Orlik – I liga okręgowa Wadowice
Zwycięstwa: 4
Remisy: 2
Porażki: 3

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33262.html

Zespół uplasował się na 5 pozycji w tabeli wśród 10 zespołów. Tutaj z pewnością czujemy mały niedosyt z wyników bo kilka spotkań nie potoczyło się tak jak sobie chłopcy zakładali.

E1 Orlik – II liga okręgowa Wadowice grupa 1
Zwycięstwa: 6
Remisy: 1
Porażki: 3

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33264.html

Drużyna złożona z zawodników rocznika 2009/2010 plus trzech chłopców z 2011 zajęła w tabeli 4 miejsce wśród 11 zespołów. To zdecydowanie największe zaskoczenie na plus, drużyna pokazała charakter i w dwóch prestiżowych meczach zdołała odnieść zwycięstwa.

D1 Młodzik – I liga okręgowa Wadowice
Zwycięstwa: 1
Remisy: 0
Porażki: 8

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33020.html

D1 Młodzik – II liga okręgowa Wadowice grupa 2
Zwycięstwa: 0
Remisy: 0
Porażki: 10

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33256.html

Zespoły Młodzików to w obecnej chwili nasza pięta achillesowa, obie drużyny zajęły ostatnie miejsca w swoich grupach. Chłopcy się starają ale wyników brak. W tej kategorii wiekowej gramy tylko rocznikiem 2008 od czasu do czasu wspomaganym starszymi zawodnikami którzy na co dzień rywalizują w trampkarzach. Wynika to z tego że postanowiliśmy utworzyć zespół trampkarzy i zawodnicy z rocznika 2007 grają obecnie w tej kategorii choć mogliby grać jeszcze przez kilka miesięcy w Młodzikach. Nie ma się co usprawiedliwiać, trzeba się zabrać do roboty.

C1 Trampkarz – II liga okręgowa Wadowice grupa 2
Zwycięstwa: 3
Remisy: 1
Porażki: 5

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33061.html

Nasz młody zespół uczący się dopiero grać na pełnowymiarowym boisku zajął w tabeli 6 miejsce. Przy większym zaangażowaniu i ciężkiej pracy na treningach jest szansa na lekką poprawę na wiosnę.

Teraz przyjdzie czas na analizę wyników przez grono trenerów aby na wiosnę zmienić nasze oblicze na lepsze. Zawodnicy rozpoczęli w większości już treningi na halach sportowych i będzie tak aż aura znów pozwoli wyjść na trawiaste boisko.