Ostatni sparing seniorów.

W sobotnie popołudnie nasza drużyna seniorów rozegrała ostatni mecz kontrolny przed rundą rewanżową.

Na stadionie w Wadowicach, na bocznym boisku Skawy, o godzinie 14:00 rozegrany został 6 mecz kontrolny naszej drużyny. Ich test-przeciwnikiem była drużyna LKS Amator Babica – zespół wadowickiej B klasy, która zajmuje w niej 4 miejsce.

Kadra: Grzegorz Gacur, Przemysław Dyrcz, Maciej Węgrodzki, Patryk Mikołajek, Aleksander Wnęczak, Daniel Mleczko, Marek Kuzia, Szymon Żuk, David Chipala, Kamil Małolepszy, Grzegorz Talar, Sebastian Rusin, Bartłomiej Jończyk, Mateusz Mosór.

Zaangażowanie w grę, częste sytuacje przyczyniły się do „wysokiego” wyniku tego sparingu. Mecz zakończył się rezultatem 7:0 dla zespołu Skawy. Bramki strzelali: David Chipala x3, Marek Kuzia x2, Daniel Mleczko, Bartłomiej Jończyk.

Był to szósty, a za razem ostatni sparing naszej drużyny w których trzy razy przegrywali, jeden raz remisowali i dwa razy schodzili wygrani.

Już za tydzień zespół powraca do rozgrywek ligowych. 31 marca seniorzy rozegrają mecz w Tomicach, ich przeciwnikami będzie miejscowa drużyna Dębu Tomice.