Orliki zwyciężają w turnieju Noworocznym.

Drużyna Orlików rocznik 2009 została zaproszona na I Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Orlików Młodszych rocznik 2009 CSW&UKS CUP w miejscowości Kozy. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Witolda Romanowskiego zostali triumfatorem tego turnieju !!!

Nasi zawodnicy przystąpili do tego turnieju w następującym składzie: Kacper Mydlarz – bramkarz, Kacper Zawiła, Oliwier Korzeniowski, Lena Romanowska, Oskar Ramenda, Aleks Jabłoński, Oliwier Spisak, Filip Smajek, Przemek Ogiegło, Mikołaj Bogunia.

Po losowaniu drużyna Skawy trafiła do grupy B, mecze rozgrywane były po 14 min. Przeciwnikami naszych Orlików byli: UKS Kozy oraz LKS Rajsko. Oba mecze nasi zawodnicy wygrali (2:1 oraz 6:0) i zapewnili sobie awans do półfinału gdzie przeciwnikiem była drużyna SADI Dankowice, mecz ten także wygraliśmy w stosunku 2:0 co dało nam finał turnieju.⤵️⤵️⤵️

Skawa Wadowice – UKS Kozy 2:1
bramki: Kacper Zawiła, Filip Smajek.

Skawa Wadowice – LKS Rajsko 6:0
bramki: Kacper Zawiła 2, Kacper Mydlarz, Aleks Jabłoński 2, samobójcza.

Skawa Wadowice – SADI Dankowice 2:0
bramki: Filip Smajek, Oliwier Korzeniowski


🏆🥇Finał: SKAWA WADOWICE – LKS Orzeł Kozy 1:1, karne 1:0
bramki: Kacper Zawiła
Po zaciętym meczu padł wynik 1:1, a wyrównująca bramka dla naszej drużyny padła w ostatniej minucie spotkania, do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne, w których nasi zawodnicy okazali się lepsi i zapewnili sobie zwycięstwo w całym turnieju.

Kacper Zawiła został wybrany najlepszym zawodnikiem swojej drużyny za co otrzymał pamiątkową statuetkę od organizatorów.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz dobre przyjęcie.👏👏👏
Naszym zawodnikom oraz trenerowi gratulujemy wygranej!!!👏👏👏👏💪💪💪💪

Gallery Wordpress