Nowy zarząd, nowe rozdanie. Zmieniamy wizerunek klubu.

Tak jak zapowiadaliśmy robimy wszystko aby klub Skawa Wadowice odzyskał swój dawny blask. Chcemy jeszcze mocniej postawić na pracę z dziećmi i młodzieżą, podjęliśmy już pierwsze znaczące decyzje o których z czasem będziemy informować na naszej stronie internetowej i funpagu na Facebooku.

Efektem tych zmian jest także zmiana wizerunku klubu w postaci dostosowania herbu klubowego do wymogów współczesnych nośników cyfrowych. Naszym zamiarem nie była drastyczna zmiana herbu jaką uczynił np. Juventus Turyn czy Polski Związek Piłki Nożnej ale odświeżenie istniejącego. Postanowiliśmy zlecić taki zabieg profesjonaliście, Pan Jakub Malicki który na co dzień zajmuje się systemami identyfikacji wizualnej i tworzył podobne realizacje między innymi dla takich klubów jak Wisła Kraków czy Lech Poznań, podjął się tego zadania i opracował dla nas nowy herb oraz przygotował Księgę Znaku.

OPIS HERBU WG KSIĘGI ZNAKU.

Naszym celem na przyszłość jest coraz lepsze postrzeganie klubu MKS Skawa, odbudowanie jego tradycyjnych wartości i zachęcenie kibiców do coraz częstszego uczestniczenia w jego życiu. Stawiamy sobie jasne cele sportowe ale chcemy także wdrożyć nowy system marketingu, do tego potrzebna była nowa wizualizacja. Ma ona pomóc w zbudowanie silnej marki klubu w powiecie jak i w województwie małopolskim, chcemy w ten sposób przyciągać do klubu nowych młodych i ambitnych zawodników, a także stać się dobrze postrzeganym partnerem biznesowym dla potencjalnych sponsorów.

Prace Pana Jakuba można obejrzeć na stronie www.polskielogo.net.