Nowe stroje dzięki sponsorom. DZIĘKUJEMY !!!

Żeńska sekcja piłki siatkowej w naszym klubie, choć piszemy o niej zdecydowanie za mało, nadal funkcjonuje i szkoli młode pokolenie fanek tej dyscypliny. Dzięki zaangażowaniu trenerów i osób którym ta dyscyplina jest bliska nasze zawodniczki zostały ubrane w piękne niebieskie stroje 🎽🎽🎽. Nie było by ich gdyby nie osoba Pana Witolda Kolasy właściciela kawiarni i piekarni Galicjanka, który po raz kolejny wsparł nasz klub i walnie się przyczynił do tego aby nasze piękne siatkarki wyglądały na szczęśliwe i dumnie prezentowały się w nowych strojach. Oczywiście to nie wszystko bo swą pomoc zaoferował również Pan Filip Niewidok dzięki któremu sfinansowano zakup skarpet bez których stroje byłyby niekompletne. Serdecznie dziękujemy sponsorom, my jako klub i dziewczyny które z pewnością zrobią wszystko aby wyniki sportowe osiągane przez nie na siatkarskich parkietach były jeszcze lepsze. Dzięki takim firmom jak Galicjanka i jej właściciel Pan Witold oraz pomoc Pana Filipa możemy zmieniać wizerunek klubu MKS Skawa Wadowice i jeszcze mocniej skupiać się na szkoleniu młodzieży dla dobra nas wszystkich.

Dziękujemy ‼️ 🤝👍


Oto jak prazentują się dziewczyny 😃 ⤵️⤵️⤵️