Młodziki na mini turnieju w Jaworznie.

Drugie miejsce na turnieju, bardzo dobre boisko, bardzo dobra gra tak w skrócie można opisać naszą wizyt w Jaworznie.

W pierwszym wyrównanym meczu przegrywamy 2-0 z Progresem Sosnowiec (bramkę i asystę uzyskał najlepszy zawodnik turnieju), my nie wykorzystaliśmy swoich okazji i wynik nie uległ zmianie. W drugim meczu z Ciężkowianką Jaworzno od początku dyktowaliśmy swoje warunki gry. Po dwóch świetnych akcjach z prawej i lewej strony boiska zdobywamy gole. Przy naszym prowadzeniu oddaliśmy inicjatywę przeciwnikom lecz nasz bramkarz wraz z obrońcami powstrzymywali ataki. Na 5 minut przed końcem S. Nieckula strzela bramkę głową po rzucie rożnym i po tej bramce kontrolujemy grę do końca meczu. Bramki: Eryk Romanowski, Marcin Adamczyk, Sebastian Nieckula. Bramkarz Filip Czaicki został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, król strzelców i najlepszy zawodnik turnieju to piłkarz z Sosnowca, a Sebastian Nieckula wybrany najlepszym piłkarzem Skawy. Generalnie gra bardzo na plus, wszyscy zaangażowani, biegali i walczyli. Gdybyśmy tak grali w każdym meczu to dojdą na pewno do dobrej gry również wyniki.

Dziękujemy za zaproszenie działaczom Ciężkowianki oraz wszystkim zawodnikom za sportową rywalizację, do zobaczenia na boisku w lepszych czasach.