MKS Skawa Wadowice – ZKS Stal Stalowa Wola 76:95

Przegrywamy po raz drugi w tym sezonie z ekipą Stali Stalowa Wola, grając niestety jedno z najsłabszych spotkań u siebie w ostatnich kilku sezonach… Goście od początku pokazali, że będą stawiać bardzo trudne warunki gry! Bronią bardzo twardo i nie pozwalają nam zdobywać łatwych punktów. Dodatkowo, grają w ataku na bardzo wysokim procencie (aż 10 celnych trójek w całym meczu) i niestety w każdej kwarcie rzucają nam co najmniej 20 punktów! My ze swojej strony mamy kilka zrywów, kiedy to zmniejszamy prowadzenie gości do ok 10-12 oczek, ale bardzo dobrze poukładana ekipa Stali nie pozwala nam na wiele więcej i do końca spotkania kontroluje przebieg wydarzeń! Rzucamy w tym meczu prawie 80 punktów, co może być uznawane za solidny wynik, jednak zawodzi nas obrona. Element, który był do tej pory naszą główną bronią, zwłaszcza w meczach u siebie. Musimy się jak najszybciej pozbierać, bo w najbliższych tygodniach czekają nas ciężkie mecze – aż trzy z czterech ostatnich spotkań zagramy na wyjeździe! Kolejny mecz w najbliższą niedzielę zagramy w Rzeszowie!

Statystycznie:
Jakub Wróbel 6 pkt
Bartosz Sierp 8 pkt
Sebastian Skrok 14 pkt
Michał Grządziel 3 pkt
Piotr Kunowski 11 pkt
Filip Rejowski 9 pkt
Wojciech Pabich 21 pkt
Karol Macięga 4 pkt

Galeria: Studio Fotograficzne Wadowice