MKS Skawa Wadowice – UKS Regis Wieliczka 71:60

Odnosimy zwycięstwo w swoim ostatnim meczu u siebie w tym sezonie regularnym, pokonując drugi raz w tych rozgrywkach drużynę Regisu Wieliczka! Mecz od początku układa się pod nasze dyktando. Bardzo solidnie bronimy, nie dając się rozpędzić młodej ekipie Regisu! Ze swojej strony staramy się grać swoje akcje, często kończąc je dobrymi pozycjami rzutowymi! Solidną kwartę zalicza Michał, który pewnie kończy akcje spod kosza i półdystansu! Punkty dokładają nasi obwodowi: Kuba, Filip oraz Seba! Po szybkich wjazdach piłki rozdaje Bartek i pierwsza kwarta kończy się wynikiem 21-11!Druga kwarta to bardzo twarda obrona z obu stron. My co prawda trzymamy Regis na zaledwie 13 oczkach, ale przeciwnicy również nie pozwalają nam rozwinąć skrzydeł… W tej odsłonie bardzo dobrze pokazuje się Karol, który dominuje na desce i zdobywa kilka punktów po akcjach dwójkowych! Do przerwy mamy 10 oczek przewagi. Na drugą połowę wychodzimy bardzo zmotywowani i od razu odskakujemy! Mini serię punktową notuje Filip, wjeżdżając na kosz rywali i dokładając celny rzut z dystansu! W tej kwarcie dokładamy kolejne pięć oczek i przed ostatnią odsłoną mamy bezpieczne 15 punktów przewagi! W ostatniej kwarcie trzymamy wynik, natomiast mamy niestety momenty, kiedy dość łatwo tracimy punkty… w rezultacie czego Regis odrabia kilka oczek! Kończymy jednak spotkanie pewną wygraną, trzymając przeciwnika na 60 punktach! Na pewno mogliśmy się pokusić o wygraną wyższą różnicą punktów, ale trzeba docenić i pochwalić młody zespół Regisu za walkę do końca! Dziękujemy za doping i wsparcie! To był ostatni mecz w tym sezonie regularnym w Wadowicach. Kolejne dwa mecze zagramy na wyjeździe! Stay tuned!

Statystycznie:
Jakub Wróbel: 9 pkt
Bartosz Sierp: 2 pkt
Sebastian Skrok: 16 pkt
Michał Grządziel: 6 pkt
Piotr Kunowski: 2 pkt
Filip Rejowski: 22 pkt
Karol Macięga: 14 pkt

Galeria: Studio Fotograficzne Wadowice