MKS Skawa Wadowice – SKF Jura Basket Zabierzów 70:55

Odnosimy czwartą wygraną z rzędu, pokonując w bardzo istotnym spotkaniu silnego przeciwnika, drużynę SKF Jura Basket Zabierzów. Od początku spotkania wychodzimy bardzo skoncentrowani. Bronimy bardzo dobrze, nie pozwalając przeciwnikowi swobodnie rozgrywać swoich akcji. W ataku przełamujemy się w końcówce kwarty i powoli budujemy swoją przewagę. W drugiej kwarcie kontynuujemy świetną grę w obronie – w całej połowie dajemy sobie rzucić zaledwie 18 punktów! W ataku świetne zawody gra Piotrek, który punktuje i rozrzuca piłki, kreując innym łatwe pozycje! Nasz szybki atak napędza Bartek. Tradycyjnie, regularnie punktują nasi skrzydłowi: Seba, Filip, Kuba oraz Adam. Pod koszem dominują Karol i Wojtek P. Trzecia kwarta dość wyrównana, ale udaje nam się utrzymać wypracowaną w pierwszej połowie przewagę. W ostatniej odsłonie po kilku minutach załatwiamy temat, trzymając blisko 20-punktowe prowadzenie i dowozimy spokojnie wygraną do końca! Na szczególną uwagę zasługuje na pewno bardzo efektowna czapa Seby, którą jeden z przeciwników zapewne dość mocno odczuł! ⛔ Bardzo ważna wygrana, która pozwala nam realnie myśleć o walce o czołówkę tabeli! Zamykamy ten rok kalendarzowy z bilansem 5-4, po słabszym początku w końcu czujemy, że łapiemy tą właściwą formę! Dzięki wszystkim za doping! Czeka nas teraz przerwa, po Nowym Roku wracamy do gry! Trzymajcie się zdrowo! Życzenia przekażemy w osobnym wpisie 🙂.

Statystycznie:
Kuba 8 pkt
Adam 6 pkt
Seba 9 pkt
Michał 2 pkt
Piotrek 10 pkt
Filip 10 pkt
Wojtek P. 15 pkt
Karol 10 pkt

Galeria dzięki 📷 Studio Fotograficzne Wadowice